Rok założenia firmy: 1992

 

PROFIL

90-206, Łódź
ul. Rewolucji 49 pok.220

tel/fax: +48 42 637 26 37
e-mail: info@profil-pracownia.pl

 
STRONA GŁÓWNA

O FIRMIE

USŁUGI
REALIZACJE
PROJEKTY GOTOWE
KONTAKT

Spółka cywilna pod nazwą Pracownia Architektoniczno-Budowlana "PROFIL" Julia Kalenbach, Cezary Doroba z siedzibą w Łodzi, ul. Koncertowa 10A prowadzi samodzielną działalność od 1992 r. 
Pracownia mieści się przy ul. Rewolucji 1905r nr 21

Współwłaścicielami Pracowni są:

 - architekt - Julia Kalenbach
 - konstruktor - Cezary Doroba

 

W czasie swojej działalności Pracownia wykonała setki opracowań projektowych, zarówno dla podmiotów gospodarczych, jak i dla osób fizycznych m.in. dla: 

SZOZ dla Dzieci z Chorobami Dróg Oddechowych w Sokolnikach, NORDEA BANK Polska, Centrum Handlowe "BATORY", "UNI-LEX", SCHENKER, Ispol-Projekt, "SPEDCONT". 

Pracownia od niemal dwudziestu lat w ramach stałej współpracy wykonuje projekty budowlane oraz orzeczenia i ekspertyzy techniczne dla gminnych Administracji Nieruchomościami na terenie Łodzi, a w ostatnich latach również dla prywatnych zarządców nieruchomościami. W dziedzinie projektowania architektonicznego i konstrukcyjnego Pracownia współpracuje na stałe w zakresie projektowania stacji elektroenergetycznych (transformatorowych; prostownikowych dla sieci tramwajowych, trolejbusowych i kolejowych; dla farm wiatrowych) z przedsiębiorstwami "ELEKTROPROJEKT" S.A. Oddział w Łodzi, "ELESTER-PKP" Sp.z o. o. w Łodzi, "SESTO" Sp. z o. o. w Łodzi.
Pracownia wyróżniona została przez Prezydenta Miasta Łodzi w konkursie na "Projekt koncepcyjny zagospodarowania Placu Katedralnego im. Jana Pawła II w Łodzi".

 


Copyright © PROFIL 2011
Projekt strony: IRN Multimedia