Rok założenia firmy: 1992

 

PROFIL

90-206, Łódź
ul. Rewolucji 49 pok.220

tel/fax: +48 42 637 26 37
e-mail: info@profil-pracownia.pl

 
STRONA GŁÓWNA

O FIRMIE

USŁUGI
REALIZACJE
PROJEKTY GOTOWE
KONTAKT

Pracownia wykonuje usługi projektowe w zakresie: architektury, konstrukcji, małej architektury, zieleni, instalacji (wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, gazowych, elektrycznych i wentylacyjnych), orzeczeń technicznych elementów konstrukcyjnych budynków, analiz techniczno-ekonomicznych opłacalności remontów. Jesteśmy jedynymi na terenie Łodzi przedstawicielami przedsiębiorstwa "THERMODOM" Żory - producenta elementów izolacyjno-szalunkowych systemu "thermomur". 

Prowadzimy sprzedaż projektów typowych takich firm, jak: 

  • M.&L. LIPIŃSCY Biuro projektowe Wrocław, 

  • KB Projekt Kraków, ARCHIGRAPH Sp. z o. o. Kraków, 

  • Pracownia Projektowa Architekt Paweł Buduch Kraków. 

W ramach współpracy z ww. firmami zapewniamy pełną obsługę projektowo-inwestycyjną. 
Dzięki współpracy z doświadczonymi projektantami zapewniamy pełen zakres usług od uzyskania warunków technicznych i zabudowy, poprzez opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej (w systemie CAD) do uzyskania niezbędnych uzgodnień i pozwoleń.

W zakresie projektowania głównym dążeniem Pracowni jest jak najlepsza obsługa naszych klientów oraz tworzenie funkcjonalnej, prostej architektury, zaspokajającej gusty i potrzeby inwestorów. Projektujemy w zgodzie z tradycją myśli architektonicznej, ale w oparciu o nowoczesne technologie. Największą radość i satysfakcję daje nam zadowolenie naszych klientów po zakończonej inwestycji.


Copyright © PROFIL 2011
Projekt strony: IRN Multimedia